איתי בקר, רכז צמיחה דמוגרפית

קיבוץ יד מרדכי

שכונה עם 40 יחידות דיור

3 דגמים

"בין חברת 'בית בקיבוץ  - ניהול פרוייקטים להנדסה" לקיבוץ יד-מרדכי, היה תהליך למידה של נושא בניית שכונה בשיטת בניה מרוכזת לפי דגמים.

כמו כל ההתחלות, גם תחילת מערכת היחסים לוותה בגישושים ובניסיון להגיע לנקודת האיזון.

היום, כאשר אנו עומדים לקראת איכלוס וסיום הפרוייקט, ניתן לומר בפה מלא שהתהליך המורכב ממרכיבים הנדסיים, קבלנים, משתכנים, ספקים, חברי קיבוץ, הורים, ועדות, מינהלות, פגישות ותיאומים, כי הצלחנו להגיע לנקודת שביעות הרצון.

 

על אף היקפיו של הפרוייקט וגודלו, מרגישים הן הנקלטים והן נציגי הקיבוץ את היד האישית המלווה, את ההקשבה, הסבלנות והסובלנות שקיבלנו מהחברה דרך הפרוייקטור.

 

בהצלחה בפרוייקטים בעתיד ובתקווה לשיתוף פעולה פורה בהמשך הדרך, בשם הנקלטים ומנהלי הקיבוץ ובשמי".

רייפי גולדמן, רכז צמיחה דמוגרפית

קיבוץ אורים

הקמת תשתיות לשכונה חדשה - 18 יח"ד

הבנייה תחל ב 2022 ותנוהל ע"י בית בקיבוץ

"קיבוץ אורים בחר בחברת בית בקיבוץ לנהל את בניית שכונת החברים החדשים. הכרנו צוות מקצועי בכל תחומי העשייה,

החל משלב תכנון השכונה, תכנון דגמי הבתים, מפגשים עם הנהלת הקיבוץ ואסיפת החברים, מסירת מידע ונתונים המאפשרים קבלת החלטות מסודרות, ניהול קשר רציף עם הנקלטים החדשים ומתן מענה מקצועי לכל הסוגיות העולות במהלך פרוייקט הקמת שכונה חדשה.

 

אנו ממליצים לכל קיבוץ השוקל התקשרות עם חברה מנהלת לפנות לחברת בית בקיבוץ כדי לבחון את מגוון הפתרונות והיכולות שהיא מציעה בתחום ניהול בנייה".

מיכל שגיא חנין, נציגת הדיירים במנהלת

קיבוץ צרעה

7 יחידות הסתיימו, 37 יחידות ברמת תחילת ביצוע, 14 יחידות ברמת תכנון בתים

"לבנות בית זה אירוע מכונן, מתגלגל ולא פשוט.

לבנות בית בקיבוץ, זה כל זאת ועוד...

 

אז התחלנו (הבונים בשכונה החדשה של הקיבוץ) את הדרך, מבלי שבחרנו במובילי הדרך. הוכתב לנו ש"בית בקיבוץ" הם החברה המנהלת ומשם יצאנו לדרך משותפת-

היו מהמורות, היו הסתייגויות, הייתה התחלה לא פשוטה של היכרות ולמידה, היום אנחנו כבר בתוככי התהליך, לקראת תחילת בנייה של הבתים ואפשר לומר שצלחנו הכנה מורכבת אך ללא ספק מכוננת.

כמו כל בונה - יש לנו דרישות, כמו כל בונה - יש לנו חלומות, כמו כל בונה - אנחנו רוצים אוזן קשבת ומענה אישי לשאלות

ובהחלט ניתן לומר שבעזרת הצוות שהולך איתנו יד ביד - ארז (מנכ"ל החברה), עמיר (מנהל הפרויקט), דני (המהנדס), דודו (המפקח) ועוד רבים וטובים בדרך, אנו מקבלים אוזן קשבת ומענה לשאלות.

נכון שלא תמיד התשובות הן אלה שאנחנו רוצים לשמוע, אך התשובות מתקבלות בצורה מקצועית וברורה. מצאנו אוזן קשובה לבקשות ולהסתייגויות, סיוע ותמיכה והובלה מקצועית של התהליכים.

למרות הקושי המובנה בתהליך בניה של בית, ההרגשה היא שיש צוות קשוב ומקצועי שמלווה אותנו לאורך הדרך, יד ביד, בתודה והערכה".

גונן גלזר, מנהל צמיחה דמוגרפית

קיבוץ גבעת עוז

תכנון והקמה של 32 יח"ד

"בעבודה על פרויקט בסדר גודל כזה, בפעם הראשונה בקיבוץ, עם כל המורכבות החברתית, התכנונית והביצועית, טוב שיש לנו את בית בקיבוץ, את אריאל, פאבלו וארז בעיקר, אך גם רבים, טובים וטובות מאחורי הקלעים, שמכוונים, עוזרים, ומנהלים את הפרויקט שלנו בצורה מיטבית ונעימה."

גלעד הלר, מנהל קהילה

קיבוץ גבעת עוז

תכנון והקמה של 32 יח"ד

"גבעת עוז נמצאת בשלבי תכנון הקמת שכונה בת 32 יח"ד.

בתהליך זה אנו מוצאים ב"בית בקיבוץ" שותפים לדרך תוך זמינות גבוהה ושיתוף טוב מול הקיבוץ בשלבי בחירת המתכננים והכנת התוכניות השונות לשכונה.

מצאנו חברה שמבינה את צרכי הקיבוץ ומביאה מניסיונה לגבי צרכי הנקלטים ובוחרת להשתפר מפרויקט לפרויקט ואנו חשים שעם בעלי התפקידים שעובדים עימנו השכונה בגבעת עוז תקרום עור וגידים בהצלחה!"

המלצות

  • Facebook

בית בקיבוץ, ניהול פרויקטים והנדסה

איזור מסחר קיבוץ געש

טל משרד. 073.3210798  

פקס משרד. 072.2446937

anata@mishkei.co.il